• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vulcănești - Sankt-Peterburg

Rute Auto Internationale
Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
  1. 04:10Vulcănești Aut. Nádr.
  2. 04:45Cahul Aut. Nádr. ul. Ivan Spirin 6
  3. 05:40Cantemir Aut. Nádr.
  4. 06:25Leova Aut. Nádr.
  5. 07:10Hînceşti Aut. Nádr.
  6. 08:00Chisinau Aut. Nádr., "NORD", ul. Kalja Mosilor 2/1
  7. 09:00Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
  8. 10:45Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
  9. 11:50Florești Zastavka, ul. Irmita 9
  10. 12:50Soroca Aut. Nádr.
  11. 13:50Otaci Aut. Nádr. ul. Prieteniei 72
  12. 14:20Otaci Celnice (MD)
  13. 14:25Mohyliv-Podilskyi celnice
  14. 21:25Vystopovychi celnice
  15. 21:35Slovechno celnice
  16. 05:35Ezerysche celnice
  17. 05:40Lobok (Pskovskaia obl.) celnice
  18. 15:00Sankt-Peterburg Aut. Nádr., "Baltijskij"
  • Dopravce: Rute Auto Internationale
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 50% Ditě od 0-6 let
    99% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací