Podle času
Podle ceny

Linka Vulcănești - Sankt-Peterburg

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 1 Lis, 2 Lis
04:10 Vulcănești Aut. Nádr.
04:45 Cahul Aut. Nádr. ul. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Aut. Nádr.
06:25 Leova Aut. Nádr.
07:10 Hînceşti Aut. Nádr.
08:00 Chisinau Aut. Nádr., "NORD", ul. Kalja Mosilor 2/1
09:00 Orhei Aut. Nádr. ul. Sadovjanu
10:45 Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Zastavka, ul. Irmita 9
12:50 Soroca Aut. Nádr.
13:50 Otaci Aut. Nádr.
14:20 Otaci Celnice (MD)
14:25 Mohyliv-Podilskyi celnice
21:25 Vystopovychi celnice
21:35 Slovechno celnice
05:35 Ezerysche celnice
05:40 Lobok (Pskovskaia obl.) celnice
15:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr., "Baltijskij"
Dopravce: Rute Auto Internationale
Zavazadla: 1 ks. 20 kg (60x20x40) -zdarma, každá další 5 EUR
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Invalida
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Cahul - Sankt-Peterburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací