Podle času
Podle ceny

Linka 00028 Praha - Krakow - Kherson

Odjezdy: 13 Led, 20 Led, 27 Led, 3 Úno, 10 Úno, 17 Úno, 24 Úno, 3 Bře, 10 Bře, 17 Bře
09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
12:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
15:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
22:10 Korczowa celnice (PL-UA)
00:10 Krakovets celnice (UA-PL)
01:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:50 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
18:55 Mykolaiv Aut. Nádr.
20:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Slevy: 10% Důchodce
10% Ditě od 0-12 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací