Podle času
Podle ceny

Linka 00028 Praha - Krakow - Kherson

Odjezdy: 30 Zář, 7 Říj, 14 Říj, 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro
09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
12:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
15:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
22:10 Korczowa celnice (PL-UA)
00:10 Krakovets celnice (UA-PL)
01:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:50 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
18:55 Mykolaiv Aut. Nádr.
20:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Slevy: 10% Důchodce
10% Ditě od 0-12 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací