Podle času
Podle ceny

Linka 279 Mykolaiv - Kotovsk

Odjezdy: 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 3 Pro, 4 Pro
05:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
06:05 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
07:15 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
07:33 Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Aut. Nádr.
08:00 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
08:27 Blagodatne (Arbyzynskiy r-n) Aut. Nádr.
08:50 Myhiya Aut. Nádr.
09:10 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr.
09:40 Kumari Aut. Nádr.
10:20 Kryve Ozero Aut. Nádr.
11:45 Balta Aut. Nádr.
12:25 Kotovsk Aut. Nádr.
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Mykolaiv - Kotovsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací