Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka AT01 Southampton - Poland

04:30 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
05:10 Portsmouth The Hard Interchange
06:00 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
08:00 London Victoria Green Line Station
09:30 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
15:30 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
03:00 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Southampton - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací