Podle času
Podle ceny

Linka AT01 Southampton - Poland - Ukraine

Odjezdy: 23 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 4 Pro, 7 Pro, 11 Pro, 1 Led, 4 Led, 8 Led, 11 Led
04:30 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
05:10 Portsmouth The Hard Interchange
06:00 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
08:00 London Victoria Green Line Station
09:30 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
15:30 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
03:00 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
04:15 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, ul.Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:45 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Aut. Nádr.
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Aut. Nádr.
00:20 Kovel Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Čerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Melnyk/FOP Bryntsov/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
10% Ditě od 13-26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Southampton - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací