Podle času
Podle ceny

Linka AT01 Southampton - Poland

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
04:30 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
05:10 Portsmouth The Hard Interchange
06:00 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
08:00 London Victoria Green Line Station
09:30 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
15:30 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
03:00 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
10% Ditě od 13-26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Southampton - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací