Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kiev

Odjezdy: 24 Říj, 27 Říj, 31 Říj, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
07:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:00 Leszno ul.Towarowa 1
10:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
13:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
18:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
20:45 Korczowa customs PL-UA
23:20 Krakovets celnice (UA-PL)
00:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
04:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 50 kg (60x40x30)-zdarma, každý další - 20 PLN
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Poznan - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací