Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (11:30)

Odjezdy: Po, Út, St, Čt, Pá, So
11:30 München ZOB
13:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
14:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
14:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
15:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
15:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
15:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
16:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
16:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
16:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
17:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací