Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin-Vinnytsia-Dnipro

05:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
08:10 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
09:10 Torun ul. Dąbrowskiego 26
12:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
13:10 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
14:50 Kielce ul. Czarnowska 12
16:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
22:00 Korczowa customs PL-UA
00:01 Krakovets celnice (UA-PL)
01:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
05:00 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
06:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Szczecin - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací