• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kiev

Odjezdy: 23 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře
14:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
15:45 Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:25 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
18:55 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1, pl.8-9
20:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Medyka celnice (PL-UA)
04:10 Shehyni celnice (UA-PL)
05:25 Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
08:20 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
09:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
12:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:40 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:10 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Leon Pol Trans/EWHD
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Lodz - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací