Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (10:00) (3-4,6)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
10:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
10:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
10:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
10:30 Kiev Metro Charkivska
10:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
11:00 Boryspil Sil'po market
13:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
13:30 Smila Aut. Zastavka "Na Pushke"
15:00 Kropyvnytskyi Bus Station "Rybak"
17:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací