Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (12:00) (3-4,6)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 21 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 8 Lis
12:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
12:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
12:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
12:30 Kiev Metro Charkivska
12:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
13:00 Boryspil Sil'po market
15:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
17:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
19:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací