Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (18:00) (3-4)

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 6 Pro, 7 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 20 Pro, 21 Pro
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
18:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
18:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
18:30 Kiev Metro Charkivska
18:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
19:00 Boryspil Sil'po market
21:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
23:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
01:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací