Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (21:00) (3-6)

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 6 Pro, 7 Pro
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
00:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:00 Boryspil Sil'po market
03:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
03:40 Kiev Metro Charkivska
03:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
04:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
04:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací