Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (21:00) (3-6)

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 7 Lis, 8 Lis
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
00:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:00 Boryspil Sil'po market
03:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
03:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
03:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
04:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
04:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací