Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Gdynia

Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 11 Říj, 13 Říj, 16 Říj, 18 Říj
08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
08:45 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
09:35 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:30 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
16:50 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
19:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:05 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
01:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
03:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Chernivtsi - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací