Podle času
Podle ceny

Linka 009 Praha - Chernivtsi (4,6,7)

Odjezdy: 24 Června, 28 Června, 30 Června, 1 Července, 5 Července, 7 Července, 8 Července, 12 Července, 14 Července, 15 Července
13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
16:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
18:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
22:10 Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
07:10 Krakovets celnice (UA-PL)
08:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
15:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Wi-fi on board, transportation of animals (cats, dogs), in a cage when buying the full ticket
Slevy: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 5-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Plzeň - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací