Podle času
Podle ceny

Linka 009 Praha - Chernivtsi (3,4,6,7)

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 8 Lis, 10 Lis
13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
16:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
18:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
22:10 Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
07:10 Krakovets celnice (UA-PL)
08:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:20 Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
10:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
15:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Wi-fi on board, transportation of animals (cats, dogs), in a cage when buying the full ticket, The ticket is mandatory in printed form
Slevy: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 5-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Plzeň - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací