Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Kharkiv

Odjezdy: 22 Srp, 27 Srp, 1 Zář, 6 Zář, 11 Zář, 16 Zář, 21 Zář, 26 Zář, 1 Říj, 2 Říj
22:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
23:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
05:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
07:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
12:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
14:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:50 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Kaluzhenov V.V./EWHD
Zavazadla: 1 ks na 25 kg. - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky
Doplňující informace: Boarding only with ticket in print,Transportation of animals is allowed - payment for a separate place(if you have a box for transportation, litter,when refusing at the border the ticket is not returned),Bicycles are paid as extra baggage
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 5-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Gdynia - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací