DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Kaluzhenov V.V.
Odjezdy: 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 15 Dub, 16 Dub, 17 Dub, 20 Dub
  1. 21:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  2. 22:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 01:05Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 02:05Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 03:15Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 05:05Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 07:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 12:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 14:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 17:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  12. 18:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 21:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 23:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 05:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  16. 07:50Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Kaluzhenov V.V.
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people is not provided. Baby-pram transportation - in unassembled condition, located in the luggage compartment (10% of the ticket). Hand luggage 1 pc. up to 7 kg. (44x40x40) - free. Boarding only with printed ticket.
  • Zavazadla: 1 ks na 20 kg. (60х60х60) - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky. Přeprava zvířat je povolena (v kabině: se samostatným sedadlem, cena je 100% z ceny jízdenky, podestýlka, košík na přepravu, čenich, límec, vodítko jsou povinné; v zavazadlovém prostoru: platba zavazadlového prostoru (10% z ceny jízdenky), košík na přepravu) , čenich, límec, vodítko, podestýlka - povinné).
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací