• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Yaremche

Odjezdy: 23 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 7 Bře
17:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
20:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
22:05 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
23:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:25 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:00 Medyka celnice (PL-UA)
07:00 Shehyni celnice (UA-PL)
09:00 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
10:20 Stryi ul. Bolechovskaya 2
11:00 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
11:20 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
Dopravce: Fedak I.M./Agat
Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 20% sleva cena jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals in boxes only in luggage compartment -40% of the ticket price
Slevy: 10% Student
10% Cestující od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Poznan - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací