Podle času
Podle ceny

Linka 807 815 Brodford - Michalovce

Odjezdy: So
05:00 Bradford William Street, BD1
06:30 Sheffield Brown Street, post code S1
07:30 Derby Aut. Nádr.
08:30 Birmingham Paradise Circus Queensway
13:30 Dover Aut. Nádr.
19:30 Brussel Aut. Nádr. Eurolines
05:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
05:50 Praha Aut. Nádr. "Roztyly"
11:00 Trenčín Aut. Nádr.
11:30 Považská Bystrica Aut. Nádr.
11:50 Žilina Aut. Nádr.
13:50 Ružomberok Aut. Nádr.
15:00 Poprad Aut. Nádr.
15:30 Levoca Aut. Nádr.
16:10 Prešov Aut. Nádr.
17:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1ks. od 5 EUR
Slevy: 14% Mládež do 26 let
14% Důchodce od 60 let
38% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Bradford - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací