Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Poznan

Odjezdy: 22 Července, 26 Července, 3 Srp, 7 Srp, 11 Srp, 15 Srp, 19 Srp, 23 Srp, 27 Srp, 31 Srp
11:45 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
13:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
00:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:15 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:35 Krakovets celnice (UA-PL)
06:40 Korczowa celnice (PL-UA)
09:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
17:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací