Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Poznan

Odjezdy: 27 Led, 31 Led, 4 Úno, 8 Úno, 12 Úno, 16 Úno, 20 Úno, 24 Úno, 28 Úno, 4 Bře
11:45 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Konareva 11
13:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
00:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:15 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:35 Krakovets celnice (UA-PL)
06:40 Korczowa customs PL-UA
09:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
17:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací