Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 05 Great Britain-Poland

21:00 Aberdeen Aut. Nádr., Guild St.
22:30 Dundee Bus Station - Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus)
00:30 Edinburgh Edynburg Bus Station stan. 15,16,17,18, dojazd od Andrew St/Clyde St
01:30 Glasgow Buchanan Bus Station stan. 55 - Killermont St
04:00 Carlisle Bus Station pętla autobusowa od Lonsdale St
05:00 Lancaster Bus Station
06:00 Preston Bus Station przy Carlisle St, stan. 21
06:15 Plymouth Brentonside Bus Station
06:15 Swansea Róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO
06:45 Llanelli Railway Station - Great Western Crescent
06:45 Bradford Polish Club, Shearbidge Road
07:00 Torquay Coach Station - Lymington Road
07:00 Hull Ferensway przy Holiday Inn Express
07:15 Manchester Chorlton Street near Coach Station
07:35 Leeds Yorkshire Playhouse naprzeciw Metro Bus Station
07:45 Exeter Bus Station - Paris Street
07:45 Scunthorpe Railway Station, Station Road
08:10 Cardiff National Museum, Gorsedd Gardens Road
08:15 Bournemouth Travel Interchange - Holdenhurst Road
08:20 Doncaster South Bus Station Bay C7
08:30 Newport Railway Station - Queensway
08:30 Stoke-on-Trent Railway Station - Station Road
08:30 Lincoln Unit Square, obok parkingu piętrowego
08:50 Sheffield Meadowhall - Coach Park
09:00 Wolverhampton BUS STATION,PIPERS ROW
09:15 Southampton Overline House, Blechynden Terrace
09:20 Bristol 34-38 Bond Street przed sklepem Blacks Outdoor
09:40 Boston Railway Station
10:00 Portsmouth The Hard Interchange
10:10 Birmingham Birmingham Town Hall, Paradise Circus Queensway
10:25 Gloucester Station Road, Clarence Street
10:30 Nottingham Railway Station - Station Street
10:50 Coventry Zatoka przy Fairfax Street
11:10 Peterborough Queensgate Bus Station, stanowisko 20
11:20 Leicester St. Margarets Bus Station, bay 2
11:30 Brighton Pool Valley Coach Station
11:30 Swindon Bus Station Bays 19/20
11:45 Kettering Kettering Parkway Bus Stop przy Centrum Handlowym Tesco
12:15 Wellingborough Bus Stop przy Church St
12:20 Reading Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4
12:20 Oxford Redbridge Park and Ride
12:40 Northampton zatoka autobusowa przy skrzyzowaniu Lady.s Lane i Victoria Street
13:00 Slough vis a vis Polish Church Farnham Road
13:25 Luton Railway Station - Station Road
15:30 London Victoria Coach Station, pl. 21, Buckingham Palace Road 164
16:30 Maidstone Maidstone Services - Jct.8 M20
17:00 Dover parking przed terminalem odpraw promowych
23:30 Perth Aut. Nádr.
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
09:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
10:15 Nowa Sol dworzec PKS
10:45 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
10:50 Glogow Dworzec PKP
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
11:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:30 Leszno Dworzec PKP
11:30 Walcz dworzec PKS, stan. 4
11:45 Jawor dworzec PKP
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
12:10 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:10 Pila dworzec PKS
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
12:30 Gniezno dworzec PKS
12:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
12:45 Krotoszyn dworzec PKS
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:00 Brzeg dworzec PKS
13:00 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
13:10 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
13:25 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:30 Inowroclaw dworzec PKS
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:10 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:15 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:15 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Lebork Dw. PKP
14:30 Swiecie dworzec PKS
14:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
14:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:55 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
15:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
15:00 Kluczbork dworzec PKS
15:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
15:20 Zory Dworzec PKS
15:20 Lowicz dworzec PKS
15:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
15:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
15:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:40 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
15:45 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:00 Glogowek dworzec PKS
16:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
16:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:15 Ilawa dworzec PKS
16:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
16:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
16:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
16:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:00 Kielce Dworzec PKS
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:05 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
17:15 Radomsko dworzec PKS
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
17:45 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
18:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
18:10 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
18:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
18:55 Debica Vlak. Nádr.
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:00 Chelm dworzec PKS
19:00 Krasnik dworzec PKS
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
19:20 Ropczyce Dworzec PKS
19:25 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
19:30 Krasnystaw dworzec PKP
19:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
19:40 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
19:45 Ostroleka dworzec PKS
19:45 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
20:00 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
20:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
20:00 Bilgoraj dworzec PKS
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:30 Przeworsk Dworzec PKS
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
20:30 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
20:45 Stalowa Wola Dworzec PKS
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
20:50 Jaroslaw Dworzec PKP
20:50 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
21:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
22:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
22:20 Augustow Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 GBP
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Edinburgh - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací