Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Košice (19:00)

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
19:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
21:30 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
23:25 Trenčín Aut. Nádr.
00:25 Žilina Aut. Nádr.
01:25 Ružomberok Aut. Nádr.
02:25 Poprad Aut. Nádr.
03:35 Prešov Aut. Nádr.
04:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Praha - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací