Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

15:20 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
15:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
16:25 Humenné Vlak. Nádr.
17:25 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
17:40 Svidník Aut. Nádr., nást.13
19:20 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
19:55 Prešov Aut. Nádr., nást.26
20:55 Levoca Aut. Nádr., nást.1
21:20 Poprad Aut. Nádr.
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
04:25 Humpolec Zastavka "Pošta"
05:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Uzhgorod - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací