Podle času
Podle ceny

Linka 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

Odjezdy: 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 3 Pro, 5 Pro, 7 Pro, 10 Pro
15:20 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
15:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
16:25 Humenné Vlak. Nádr.
17:25 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
17:40 Svidník Aut. Nádr., nást.13
19:20 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
19:55 Prešov Aut. Nádr., nást.26
20:55 Levoca Aut. Nádr., nást.1
21:20 Poprad Aut. Nádr.
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
04:25 Humpolec Zastavka "Pošta"
05:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR

Všechny linky Uzhgorod - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací