Podle času
Podle ceny

Linka 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

15:20 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
15:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
16:25 Humenné Vlak. Nádr.
17:25 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
17:40 Svidník Aut. Nádr., nást.13
19:20 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
19:55 Prešov Aut. Nádr., nást.26
20:55 Levoca Aut. Nádr., nást.1
21:20 Poprad Aut. Nádr.
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
04:25 Humpolec Zastavka "Pošta"
05:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK / 1EUR
Slevy: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Uzhgorod - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací