Podle času
Podle ceny

Linka 011 Uzhgorod - Svidnik - Praha (to 15.05)

15:20 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
15:25 Uzhgorod celníce (UA-SK)
15:30 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
15:55 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
16:25 Humenné Vlak. Nádr.
17:25 Stropkov Aut. Nádr., nást.1
17:40 Svidník Aut. Nádr., nást.13
19:20 Giraltovce Aut. Nádr., nást.1
19:55 Prešov Aut. Nádr., nást.
20:55 Levoca Aut. Nádr., nást.1
21:20 Poprad Aut. Nádr.
01:00 Makov celnice (SK-CZ)
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
04:25 Humpolec Poliklinika
05:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: CK EUROTOUR
Zavazadla: 1 příruční zavazadla zdarmo , každe dalši od 20CZK/0,80 €
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Not necessary to print a ticket.

Všechny linky Uzhgorod - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací