• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zhytomyr - Szczecin

09:00 Chudniv Aut. Nádr. Chudniv
10:00 Polonne Nákupní centrum Gastronom, ul. Lesi Ukrainky
10:45 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
11:15 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
12:10 Ostrog Aut. Nádr., ul. Nezavisimosti 166/104
13:10 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
14:00 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
15:30 Zboriv Aut. Nádr., ul. Zalozetska 13
16:50 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
18:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
20:00 Krakovets celnice (UA-PL)
20:05 Korczowa celnice (PL-UA)
03:20 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:40 Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
10:20 Międzyrzecz Aut. Nádr., plac Powstańców Wielkopolskich
11:15 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
13:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60*40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Ticket must be printed! Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.

Všechny linky Shepetivka - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací