• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Warszawa

Odjezdy: 1 Kvě, 5 Kvě, 8 Kvě, 12 Kvě, 15 Kvě, 19 Kvě, 22 Kvě, 26 Kvě, 29 Kvě, 2 Června
05:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
07:10 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:25 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
12:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:35 Yagodyn celnice (UA-PL)
15:40 Dorohusk celnice (PL-UA)
17:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
18:45 Luków Aut. Nádr., Józefa Piłsudskiego 29
19:25 Siedlce Aut. Nádr., ul. Sienkiewicza, 48
20:30 Minsk Mazowiecki pl. Dworcowa 1
21:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Nadiya Bus/EWHD
Zavazadla: 10 % ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Skupina 2 osob
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Vinnytsia - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací