• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdansk - Vinnytsia - Kherson

LUX-REISEN
Odjezdy: 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července
  1. 07:15Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  2. 08:20Grudziadz Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  3. 09:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  4. 10:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  5. 11:20Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  6. 12:30Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
  7. 14:10Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  8. 15:00Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 5
  9. 17:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  10. 18:25Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  11. 18:50Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  12. 19:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  13. 20:05Nisko Plac Wolności
  14. 21:05Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  15. 23:05Medyka celnice (PL-UA)
  16. 01:05Shehyni celnice (UA-PL)
  17. 02:10Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  18. 03:45Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery, 11
  19. 04:55Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  20. 05:45Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  21. 05:55Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  22. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  23. 08:10Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  24. 09:10Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  25. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  26. 12:40Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  27. 16:35Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  28. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 11
  29. 18:15Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  30. 19:20Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  31. 20:25Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: LUX-REISEN
  • Doplňující informace: The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací