• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Cherkasy) Kyiv - Praha (Plzen)

  1. 08:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:45Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 13:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 17:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 19:30Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 19:30Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 23:15Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  9. 00:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
  10. 01:50Chalupki CLO
  11. 01:55Bohumín CLO
  12. 02:20Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  13. 03:45Olomouc Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova 103/23
  14. 05:00Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  15. 07:55Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed 25% of ticket price. NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací