DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Kyiv

Volodymyretstransservis
Odjezdy: 3 Dub, 10 Dub, 17 Dub, 24 Dub, 1 Kvě, 8 Kvě, 15 Kvě, 22 Kvě, 29 Kvě, 5 Června
  1. 16:50Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 17:45Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  3. 20:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 23:59Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
  5. 03:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 05:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 08:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  8. 10:05Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 12:05Manevychi Aut. Nádr., ul.Lutskaya, 9
  10. 13:20Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
  11. 14:10Rokytne Zastavka 262 km, dálnice Kyiv-Warszawa
  12. 14:55Olevsk Zastavka 225 km, dálnice Kyiv-Warszawa
  13. 16:20Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  14. 18:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Volodymyretstransservis
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg 90x40x30 cm zdarma, každá další 10% z ceny přepravního dokladu

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací