• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kolobrzeg - Zaporizhia

Akvitania-Lux
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 21 Bře, 23 Bře
  1. 18:25Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  2. 19:30Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  3. 20:50Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  4. 21:50Lebork ul. Dworcowa 5
  5. 23:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  6. 23:59Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  7. 02:10Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  8. 03:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  9. 04:45Torun Vlak. Nádr. Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
  10. 08:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", ave. Włókniarzy, 203/205
  11. 11:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 13:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 17:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  14. 19:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  15. 21:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  16. 22:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  17. 01:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  18. 03:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  19. 07:35Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  20. 09:45Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  21. 12:55Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  22. 14:25Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy, 20
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.wifi on the territory of Ukraine, Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 1 ks. (80x80x40) do 30 kg a příruční zavazadla (45x35x20) do 5 kg - zdarma. Dodatečné zavazadlo - příplatek 20 PLN nebo 150 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací