Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Винница - Катовице - Вроцлав

15:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
02:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
03:10 Przeworsk Dworzec PKS
03:30 Lancut Aut. Nádr.
04:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
04:45 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
05:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
09:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1bag up to 30 kg and size (length + width + height) not exceeding 170 cm - for free, next kg 1 EUR
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 72h: 50%
odjezd od 72h do 24h: 10%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací