Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky A04 Poland - Torino

05:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw dworzec PKP
14:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
13:10 Ustron Polana Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Sanok Vlak. Nádr, ul. Dworcowa 4
14:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:10 Lomza Dw. PKS
09:30 Annopol Aut. Nádr.
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
07:00 Chelm dworzec PKS
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Rymanow Stacja BP
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
06:50 Ostroleka dworzec PKS
09:45 Ozarow Aut. Nádr.
10:00 Nisko Plac Wolności
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
10:05 Krosno Zastavte `WAGABUNDA` DW. PKP
18:50 Olesnica Dw.PKS
07:50 Pułtusk Aut. Nádr.
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
08:45 Lubaczów Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
09:30 Pulawy Aut. Nádr., nast.8
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parkoviště za hotelem "Accademia"
15:00 Tychy Hotel “Tychy”
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Radom dworzec PKS
09:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Jaslo Vlak. Nádr. nast. Wagabunda
11:15 Baranów Sandomierski Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Mielec Aut. Nádr., zastavka "Wagabunda"
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
12:50 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr.
14:55 Zory Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Lancut Benzinka Orlen
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
13:30 Radomsko dworzec PKS
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Dworzec PKS
15:00 Sosnowiec Parkoviště, ul. Baczyńskiego 2
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Vlak. Nádr.
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
15:30 Katowice Dw. PKS
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
02:45 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
04:30 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
06:45 Innsbruck Hbf (Busbahnhof peron G)
08:30 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
09:15 Trento Lungadige Monte Grappa 18
10:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
11:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
12:15 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
13:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:45 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 bag up to 30kg(90x75x25)- free
Dodatečná informace: Carriage of animals is not allowed
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 0h: 10%
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací