Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky E-130 Kiev-Wroclaw

20:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
01:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:20 Krakovets celnice (UA-PL)
09:00 Korczowa customs PL-UA
09:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
10:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1 bag up to 35kg(190sm)-free, every next 50-100UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací