Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Khmelnytskiy - Warszawa

13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
14:25 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:40 Vyshnivets Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 4
17:35 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
18:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
04:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 bag up to 50kg - free
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací