Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Kiev - Wroclaw

23:15 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
01:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
04:25 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:15 Brody Aut. Nádr.
08:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw Aut. Nádr.
12:30 Rzeszow ul. Artura Grottgera 1
13:55 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Dopravce: FOP «Paslavskiy Yaroslav»
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(190sm)-free
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací