• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Kharkiv

AVTO FORSAZh
Wyjazdy: 23 Wrz, 25 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 7 Paź, 9 Paź, 14 Paź, 16 Paź, 21 Paź, 23 Paź
  1. 07:00Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:10Leszno Dworzec Autobusowy, ul. Towarowa, 1
  3. 10:30Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 11:20Olawa Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 4
  5. 11:50Brzeg Dworzec PKS, pl. Dworcowa, 1
  6. 12:35Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  7. 13:50Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  8. 14:35Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  9. 15:45Krakow Dworzec PKS "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  10. 17:00Tarnow Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa, 1
  11. 17:40Debica Dworzec PKS, ul. Głowackiego, 24
  12. 18:35Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  13. 20:40Korczowa cło (PL-UA)
  14. 22:20Krakovets cło (UA-PL)
  15. 23:35Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  16. 00:50Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  17. 01:50Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  18. 02:40Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  19. 03:55Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  20. 05:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  21. 06:55Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  22. 07:20Kyiv Dworzec PKS, pr. Nauky, 1/2
  23. 08:15Kyiv airport Boryspil Port Lotniczy Boryspil
  24. 10:00Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Europeiska, 154
  25. 10:35Lubny Dworzec PKS, al. Volodymyrskyi, 157
  26. 13:15Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  27. 15:25Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  • Przewoźnik: AVTO FORSAZh
  • Informacje dodatkowe: Możliwy jest transport rowerów (od 30 PLN), kół (bezpłatnie) i wózków dziecięcych (w przypadku braku innych bagażu bez bagażu). Dla zwierząt potrzebujesz dodatkowego biletu.
  • Bagaż: 1 szt.do 30 kg + bagaż podręczny do 5 kg -za darmo, każdy następne od 100 UAH/20PLN.
  • Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
    40% Dzieci 6-12 lat
    99% Dzieci 0-6 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation