Według czasu
Według ceny

Kurs Chervonohrad - Wroclaw

Wyjazdy: 17 Sty, 20 Sty, 24 Sty, 27 Sty, 31 Sty, 3 Lut, 7 Lut, 10 Lut, 14 Lut, 17 Lut
18:30 Chervonohrad Dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
19:30 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
20:10 Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
20:40 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
21:45 Yavoriv Dworzec, ul. Makoveja 66
23:15 Krakovets cło (UA-PL)
23:20 Korczowa cło (PL-UA)
23:50 Jaroslaw Dworzec PKP, Przystanek Wagabunda, ul. Słowackiego, 34
01:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
03:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:40 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
05:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
08:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Przewoźnik: FOP Zakala
Bagaż: 1 szt.do 25kg (80x40x40) - za darmo, każdy dodatkowy 20% ceny biletu
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Chervonohrad - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation