Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 419/2 Киев - Прага

08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
02:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
10:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-5
Bagaż: 1 bag up to 20kg(60x40x20)-free, every next from 200 CZK or 100 UAH
Informacje dodatkowe: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), extra pay - 300UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information