Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 442 Прага-Винница

11:00 Praha Bus Station "Florenc"
13:40 Brno Bus Station "Zvonarka"
14:50 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
16:00 Ostrava Stacja paliw Shell
17:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
21:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
01:30 Korczowa granica PL-UA
03:30 Krakovets cło (UA-PL)
05:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
07:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher/
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information