Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Praha - Krakow - Lviv

09:00 Praha office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
09:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
11:40 Hradec Králové Dworzec, ul. Pauhovsk 153
12:10 Pardubice Dworzec kolejowy
14:30 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
17:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:30 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
23:50 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
01:00 Medyka Urząd celny (PL)
03:00 Shehyni cło (UA-PL)
05:00 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 bag up to 30kg(20x30x60)-free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information