• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Ковель - Мариуполь (с 15.05)

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Виїзди: 17 Лис, 18 Лис, 19 Лис, 20 Лис, 21 Лис, 22 Лис, 23 Лис, 24 Лис, 25 Лис, 26 Лис
  1. 01:30Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Нововолинськ Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  3. 04:10Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  5. 06:30Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 08:00Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 12:35Київ Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:10Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
  10. 14:00Переяслав-Хмельницький ul.Khmelnitskogo 102
  11. 14:55Золотоноша Aut. Nádr., ul. Shevchenka 12
  12. 15:30Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  13. 18:10Кременчук Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  14. 19:25Верхньодніпровськ Aut. Nádr., ul Titova, 10
  15. 20:10Дніпродзержинськ Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
  16. 21:25Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  17. 23:10Запоріжжя Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  18. 01:10Мелітополь Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
  19. 03:20Бердянськ Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  20. 05:00Маріуполь Aut. Nádr., ul.Artema 115

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя