Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Сумы - Щецин

ЛИС-АВТО-ТРАНС
Виїзди: 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 27 Кві, 29 Кві, 1 Тра, 2 Тра, 4 Тра, 6 Тра
  1. 08:00Суми Автобусная остановка Магазин "Золотий Вік", ул. 1-ая Набережная р. Стрелки, 10
  2. 09:15Ромни Автобусная остановка "АгроТехСервис", ул. Полтавская, 119
  3. 13:40Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3
  4. 14:30Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  5. 16:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  6. 17:00Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  7. 18:00Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  8. 19:00Дубно Автовокзал, ул. Забрама, 26
  9. 20:00Броди Автовокзал, вул. Привокзальна, 2
  10. 21:30Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  11. 00:55Рава Руська таможня (UA-PL)
  12. 01:00Гребенне таможня (PL-UA)
  13. 02:30Замосць АЗС "BP", ул. Legionów, 10
  14. 03:30Люблін Ул. Nadstawna 1
  15. 05:40Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  16. 07:20Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  17. 10:15Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  18. 11:30Свебодзін АЗС "ORLEN", ул. Wojska Polskiego, 8
  19. 12:10Гожув-Велькопольський Автовокзал, ул. Дворцовая, 10
  20. 14:00Щецин Автовокзал, plac Grodnicki, 1
  • Перевізник: ЛИС-АВТО-ТРАНС
  • Додаткова інформація: Билет можно не распечатывать. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 2 шт до 30 кг (60*40*20) и ручная кладь - бесплатно, дополнительный багаж (60*40*20) по согласованию с перевозчиком.
  • Знижки: 10% Дети 12-16 лет
    10% Студенты до 25 лет
    30% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя