ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Черновцы - Кошалин

Тернвояж
Виїзди: 25 Кві, 26 Кві, 2 Тра, 3 Тра, 9 Тра, 10 Тра, 16 Тра, 17 Тра, 23 Тра, 24 Тра
  1. 15:20Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 16:35Снятин Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 17:45Коломия Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  4. 19:20Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 20:15Рогатин Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 22:20Львів Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
  7. 00:40Рава-Руська Celnice (UA-PL)
  8. 01:20Гребенне celnice (PL-UA)
  9. 04:45Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 08:45Оструда Aut. Nádr., ul. Słowackiego 14
  11. 09:55Ельблонґ Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  12. 11:00Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  13. 11:50Ґдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  14. 13:50Слупск Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  15. 15:00Кошалін Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  • Перевізник: Тернвояж
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета. Максимальное количество багажа 2 шт. до 30 кг на пассажира. Велосипеды и инвалидные коляски перевозить нельзя. Детская коляска в сложенном виде - бесплатно. Животные запрещены.Возможна замена автобуса во Львове.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя