Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Слупск - Днепр

Анатолий Кантор
Виїзди: 1 Чер, 2 Чер, 4 Чер, 5 Чер, 6 Чер, 8 Чер, 9 Чер, 11 Чер, 12 Чер, 13 Чер
  1. 09:50Слупск Автовокзал, ул. Hugona Kołłątaja 15A
  2. 10:45Лемборк Abrahama 2
  3. 11:25Вейхерово Автобусная остановка, ул. Wojska Polskiego, 75
  4. 12:05Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции 1
  5. 13:15Ґданськ Автовокзал, ул.3 Мая 12
  6. 15:55Бидгощ Автовокзал, ul. Jagiellońska 58
  7. 16:50Торунь Автобусная остановка, Главный Железнодорожный Вокзал, пл. Generała Stanisława Skrzyńskiego
  8. 17:45Влоцлавек Автовокзал, ул. Okrzei 65
  9. 19:45Лодзь Автовокзал, Al. Włókniarzy 227
  10. 22:30Варшава Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 01:25Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia 6
  12. 03:35Дорохуск таможня(PL-UA)
  13. 04:25Ягодин таможня (UA-PL)
  14. 07:45Луцьк Автовокзал, ул. Конякина 39
  15. 09:00Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
  16. 11:40Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  17. 14:00Київ Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)
  18. 17:00Лубни Автовокзал, пр. Володимирський 157
  19. 19:10Полтава Автовокзал, ул.Великотирновская 7
  20. 22:00Дніпро Автовокзал, ул.Курчатова 10
  • Перевізник: Анатолий Кантор
  • Багаж: 1 сумка до 20 кг - бесплатно, каждая следующая - 10% цены билета.
  • Знижки: 10% Студент (ISIC)
    10% Группа от 5 чел.
    20% Дети 5-12 лет
    50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя