За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кировоград - Быдгощ

Виїзди: 20 Лис, 22 Лис, 24 Лис, 26 Лис, 28 Лис, 30 Лис, 2 Гру, 4 Гру, 6 Гру, 8 Гру
01:30 Кропивницький Blízko kino "Zorianyi"
03:30 Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
07:00 Київ Aut. Nádr., pr. Nauki 1
07:50 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:20 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
13:40 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:50 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
23:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
03:40 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei
05:20 Торунь Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
06:30 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 50кг(60x40x40)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Кропивницький - Бидгощ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information