Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (23:00) (3-6)

23:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
01:00 Кіровоград Bus Station "Rybak"
02:30 Сміла Aut. Zastavka "Na Pushke"
03:00 Черкаси Epicentr or Samolet
05:00 Бориспіль Sil'po market
05:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
05:40 Київ Metro Charkivska
05:50 Київ Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
06:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information