Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 437 Драгово - Прага

LubertJanushBus
Виїзди: 14 Чер, 15 Чер, 16 Чер, 18 Чер, 19 Чер, 21 Чер, 22 Чер, 23 Чер, 25 Чер, 26 Чер
  1. 11:40Драгово (Закарпатська обл.) Остановка
  2. 12:30Тячів Автобусная остановка возле супермаркета "Сильверленд", ул. Польова, 2
  3. 12:50Буштино улица Главная 88
  4. 13:20Хуст Автобусная остановка, ул. Львовская, 208, возле супермаркета "Сильверленд"
  5. 14:05Виноградів Возле ТЦ "Барва", ул. І. Франка, 135М
  6. 14:50Іршава Автобусная остановка, ул. Шевченка 145
  7. 16:00Мукачево ул. Лавковская, 1Е, возле бистро "Сильверланд"
  8. 17:00Ужгород Возле ТЦ "Silverland", ул. Гагарина, 38А
  9. 17:40Чоп Ж.Д Вокзал ул. Привокзальная (перед входом в Пригородный ж/д вокзал)
  10. 19:00Чоп таможня (UA-HU)
  11. 19:10Захонь таможня (HU-UA)
  12. 23:00Будапешт Автовокзал "Nepliget", Ulloi ut. 131
  13. 03:40Брно Автовокзал "Звонарка"
  14. 06:30Прага Автовокзал "Флоренц"
  • Перевізник: LubertJanushBus
  • Додаткова інформація: Перевозка животных только в специальных боксах, с всеми документами 300CZK/ 300UAH. Перевозка велосипедов только в разобранном виде и специальных чехлах 300CZK/ 300UAH. Перевозки разрешается только пассажирам, которые имеют чешские документы (то есть карту ПМЖ, гражданство и тд.).Автобус курсирует через Венгрию.
  • Багаж: 1шт. до 25кг (30x60x80)+ручной багаж - бесплатно, каждый след. 100CZK / 100UAH
  • Знижки: 10% Студенты (ISIC)
    10% Пассажиры старше 60 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя