Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 802 846 Гамбург - Кошице

15:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
18:45 Ганновер ZOB
20:45 Магдебург ZOB am Hbf
22:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
01:20 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
04:00 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
06:30 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
07:50 Тренчин Aut. Nádr.
09:10 Жиліна Aut. Nádr.
10:10 Ружомберок Aut. Nádr.
12:00 Попрад Aut. Nádr.
12:40 Левоча Aut. Nádr.
13:30 Пряшів Aut. Nádr.
14:00 Кошице Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Перевізник: INTERBUS

Показати всі рейси Гамбург - Кошице

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information