Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Варшава - Хмельницкий

17:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
20:25 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
21:45 Хелм Lwowska st. 20
23:15 Дорохуск CLO POL-UKR
01:15 Ягодин customs (UA-PL)
02:15 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
03:10 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
04:05 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
04:30 Рівне "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
04:45 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
05:30 Шумськ ul. Ukrainskaya, 1
05:55 Острог Pizzeria "Maestro"
06:05 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
06:25 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
06:45 Шепетівка ul. K.Marksa, 37
06:50 Ізяслав crossroad on the route P05
07:20 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
07:40 Красилів Gas station "Shell", the track H03
08:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: Pal Tour
Багаж: 1шт до 40 кг (100х50х30) - бесплатно, доп.багаж - 20 грн
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 70%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information