Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Dolyna - Lodz

17:00 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
17:30 Рожнятів Bus Station, 2 Vitovskeho str.
17:50 Брошнів Bus Station, str. 22 sicnja 138a
18:20 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
19:35 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
20:45 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
22:45 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
00:20 Краковець customs (UA-PL)
00:30 Корчова customs PL-UA
01:30 Стальова Воля Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:10 Сандомир ul. 11 listopada 30
03:10 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
04:00 Радом Zolkiewskiego 26-600 parking near gas station Orlen and Bedronka Shop
06:10 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Перевізник: Федак И.М.
Багаж: 10% стоимости билета за проезд
Додаткова інформація: Водитель: +38066 666 85 00,+38 098 377 88 78 +38063 221 08 57
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information