Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту EU0330 Kiev - Stuttgart

08:45 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
10:00 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
12:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:00 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
14:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
15:30 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
17:00 Ковель Gas station "Maveks"
20:00 Ягодин customs (UA-PL)
22:00 Дорохуск CLO POL-UKR
08:00 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Лейпциг Hbf.,Goethestr
11:10 Єна Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Эрфурт Hbf., st.4
13:00 Эйзенах Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
15:00 Гиссен Licher-Str. an der Automeile A485
16:00 Франкфурт-на-Майні Hbf., OB, Bussteig 7-9
17:30 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:45 Карлсрує Hbf, ZOB
20:00 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
Перевізник: Евровояж
Багаж: 2шт. 60x40x40 cm, - бесплатно, каждый след. от 100 UAH
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 90%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Инвалиды 1-й группы
10% Пенсионеры от 65 лет
10% Студент (ISIC)
10% Группа от 10 чел.
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information