• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Wroclav

Lvivske ATP 14631
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě
  1. 13:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 14:35Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  3. 15:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  4. 16:35Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  5. 17:10Dolyna Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 1A
  6. 18:05Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  7. 19:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 23:35Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  9. 01:05Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  10. 02:35Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 04:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 05:55Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  13. 07:20Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów, 13
  • Dopravce: Lvivske ATP 14631
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Skupina 10 a více osob
    10% Důchodce od 55 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací