• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Stanytsia Luhanska

Biriukova M.A. FOP
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 21:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  2. 21:40Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  3. 21:55Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  4. 22:15Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt, 299A
  5. 22:45Chuhuiv Autobusová zastávka "POSAD"
  6. 22:50Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  7. 23:40Izium "Povorotka" trhu
  8. 23:50Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  9. 00:50Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  10. 01:15Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  11. 01:40Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  12. 02:05Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova, 123а
  13. 02:40Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  14. 03:50Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  15. 04:20Lysychansk Vlak. Nádr., ul. Vokzalna
  16. 04:30Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  17. 04:35Sievierodonetsk Cerpacie stanice "Paralel", pl. Khimikiv, 63
  18. 04:55Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Nadr., ul. Velykyi Shlyakh, 62
  19. 05:00Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Zastávka, ul. Velykyi Shlyakh (kavárna "1+1")
  20. 05:40Shchastia (Luhanska obl.) Aut. Zastavka, ul. Respublikanska, 1 (požární sbor)
  21. 05:50Shchastia (Luhanska obl.) KPVV "Shchastia", ul. Respublikanska
  22. 06:00Petropavlivka (Petrivka), Luhanskа obl. Aut. Zastavka, prodejna "Lider" (u Rumyna)
  23. 06:35Stanitsa Luganskaya Aut. Nádr., ul. Lermontova, 1
  24. 06:40Stanitsa Luganskaya KPVV "Stanitsa Luganskaya"
  • Dopravce: Biriukova M.A. FOP
  • Doplňující informace: Transportation of people with disabilities and transportation of a baby carriage - 30% of the ticket price. It is possible to transport bicycles and animals with a separate seat.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma. Další zavazadlo - 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací